Za górami za lasami, w przecudnym miejscu z widokiem na góry, daleko od zgiełku miasta stoi domek. W domku tym mieszka kochająca się rodzina, promieniejąca szczęściem, kochająca podróże i zawsze chętnie, z uśmiechem na twarzy, przyjmująca każdego wędrowca.  

Brzmi jak bajka?:) A to nie bajka, to dzieje się na prawdę...  

Basia i Andrzej, bo o nich mowa, mają do zaoferowania miejsca noclegowe w pięknie położonym Pensjonacie Barwald Hills. Dom z jednej strony leży daleko od ruchu ulicznego a z drugiej znów strony blisko największych atrakcji takich jak Energylandia, Park Miniatur, Dinolandia, Zatorland itd. W swojej ofercie mają cztery pokoje z łazienkami, telewizorem i dostępem do wifi, wspólną kuchnię z jadalnią, oraz ogród z grillem. Miejsce jest przystosowane także dla dzieci (więcej na http://www.barwaldhills.pl ). Chcesz wypocząć od miasta? Chcesz, żeby Twoje dzieci wybiegały się w ogrodzie? Chcesz spędzić czas z rodziną i oderwać się od rzeczywistości? A może jesteś z daleka i chcesz skorzystać z atrakcji jakie proponuje okolica? To miejsce idealne dla Ciebie!!!!

Miałam tą przyjemność nie tylko już kilkakrotnie fotografować tą sympatyczną rodzinkę, ale także wykonać sesję reklamową ich Pensjonatu. Gorąco polecam to miejsce!  

A o to kilka moich ujęć: